نتایج جستجو برای عبارت :

محبوب ترین گل ها در صنعت عطرسازی چیست ؟

اعتراف ابن حجر مکی به فضائل امام موسی کاظم علیه السلام
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل تسنن و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
موسى الكاظم وهو وارثه علما ومعرفة وكمالا وفضلا سمی الكاظم لكثرة تجاوزه وحلمه وكان معروفا عند أهل العراق بباب قضاء الحوائج عند الله وكان أعبد أهل زمانه وأعلمهم وأسخاهم.
موسی کاظم (علیه السلام) علم و معرفت و فضل و کمال را از پدرش به ارث برد و در اثر عفو و گذشت و بردباری که از خود
                           صنعت هنوز زنده است 

ابتدای امر باید خدمت همه عزیزان عرض کنم که این سایت به نیت کمک به صنعت این کشور شروع به فعالیت نموده است، ما با فعالیت واطلاع رسانی ومهیا نمودن شرایط خاص برای زحمتکشان صنعتی، نور امید را در دلشان پر نورتر میکنیم، وتلاش میکنیم تا به همگان بفهمانیم صنعت نمرده، صنعت هنوز زنده است، وهنوز هم می‌شود در صنعت به ثروت رسید  ، 
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
اول شاخص کل یعنی تحلیل کلان اقتصادی
دوم انتخاب صنعت یعنی تحلیل صنعت با توجه به شاخص صنعت مربوط و آینده مورد انتظار و توقع
تا این جا تعداد نمادها به یک یا چند صنعت محدود میشه
مرحله آخر بررسی نمادهای صنعت یا صنایع مورد نظر و انتخاب نماد مطلوب برای سرمایه گذاری
در و.اقع یک فرآیند از بالا به پایین داریم که درجه اهمیت هم از بیشتر به کمتر است یعنی یک نماد ضعیف در یک صنعت قوی ارجح تر است از یک نماد قوی در یک صنعت ضعیف.
توجه داشته باشیم که نماد های یک ص
محبوب منبه یاد بیاور سوگواری‌هایم را برای چهارشنبه‌در پنجشنبه های خاکستریدر خیابان‌های سردِ بی تو بودن را که بارها از آن عبور کرده‌ام
 محبوب منبه یاد تو شعرهایم را در باغچهدر صحرادر دشت می‌کارمو نام مقدست را بر تن تمام سپیدارهاحک کرده امو با باد می‌رقصمبا رود می‌خوانمو با لک‌لک ها پر می‌گیرم
 محبوب منبی دلیل دلتنگ تو می‌شومبی‌دلیل گریه می‌کنمبی‌دلیل به کوچه می‌زنمقلب من به شکستن‌های بی‌دلیل عادت داردنگران نباش!تو مقصر نیستی
دومین جلسه فصلی انجمنهای ورزشی صنعت آب و برق خوزستان بمناسبت گرامیداشت شهدای صنعت آب و برق خوزستان روز سه شنبه مورخ 98/5/08 در سالن امفی تئاتر هیات ورزش صنعت آب و برق خوزستان برگزار گردید.در این جلسه ریاست انجمن ورزشهای رزمی صنعت آب و برق خوزستان  جناب آقای مهندس قنبری .عملکرد سال 1397 انجمن ورزشهای رزمی و برنامه های سال 1398 انجمن  ورزشهای رزمی صنعت آب و برق خوزستان را خدمت هیات ورزش صنعت اب و برق خوزستان و دیگر انجمنهای محترم صنعت آب و برق خوزستا
زیبا ترین و بهترین عکس نوشته های روز صنعت و معدن برای پروفایل و همایش روز صنعت و معدن
بهترین و جذاب ترین و زیبا ترین عکس ها و ژست های همایش روز صنعت و معدن در پشت تریبون و ایده های آن ها
دانلود جدید ترین  و عکس ها و عکس نوشته ها و کاریکاتور های همایش روز صنعت و معدن با کیفیت های مختلف
دانلود فیلم های روز همایش روز صنعت و معدن در سال های مختلف و سخنرانی آن ها در پشت تریبون
دانلود عکس های همایش روز صنعت و معدن و سالروز صنعت و تبریک آن به صنعت گران و
پمپ خلاء CL 2001
پمپ CL وکیوم و کمپرسور خط تولید است که احتمالا بیشتر محصول محبوب در تاریخ است. از CL-701 تا CL-4003 ، 15 مدل مختلف با ظرفیت از 150 CFM تا 3000 CFM وجود دارد. آنها را می توان در بسیاری از کاربردها یافت ، از جمله: دستگاه استریلایزر با فشار بالا ، تست کاربوتور ، چاک ، اگزوز کندانسور ، پر کردن ظرف ، پخت و پز ، دفع گاز ، خشک کردن ، برداشتن ویسکرا ، اگزوز ، اگزوز اکسترودر ، شکل دادن فیبر ، فیلتراسیون ، شکل دهی ، استخراج گاز ، شکل دادن ، چیدن و انتقال ، پر

. بنا بر اظهارات این استادیار دانشگاه، شکاف دستمزدها موجب از دست رفتن مزیت رقابتی صنعت گردشگری شده و باعث می‌شود 

صنعت پررونق گردشگری در ایالت فلوریدای آمریکا برترین صنعت این ایالت شناخته شده است چون سالانه ۸۶ میلیارد دلار درآمد اقتصادی به‌بار می‌آورد و بالغ‌بر ۵/ ۱ میلیون شغل ایجاد می‌کند و این در حالی است که بر اساس جدیدترین مطالعات انجام شده توسط دانشگاه ایالتی فلوریدا، دستمزد کارکنان این صنعت با اقتصاد در حال خیزش آن تناسبی ندا
امام حسن علیه السلام شبیه‌ترین مردم به رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
كانَ الحَسَنُ أشبَهَ النّاسِ بِرَسولِ اللّه ِ خَلقا و سُؤدُدا و هَدیا.
امام حسن علیه السلام در خلقت و سیرت و شرافت شبیه ترین مردم به رسول خدا بود.
الارشاد، تالیف شیخ مفید، جلد ۲، صفحه ۵، چاپ موسسه آل البیت لاحیاء التراث
ارزش صنعت بسته بندی در ایران در مقایسه با کشورهای دیگر ، از وضعیت چندان مطلوبی برخوردار نیست . بررسی آمارهای موجود در صنعت بسته بندی و مقایسه آن با کشورهای دیگر نشان می دهد که سهم ایران در صنعت جهانی بسته بندی بسیار ناچیز است. پایین بودن جایگاه ایران در صنعت بسته بندی و نبود چشم انداز روشنی از رشد این صنعت می تواند تبعات منفی برای اقتصاد کشور به دنبال داشته باشد. صنعت بسته بندی به عنوان توانمندساز بخش های اقتصادی عمل می کند. ضعف در این صنعت می
مؤسسات مطالعاتی و پژوهشی مختلفی گزارش‌های آینده‌پژوهی درباره صنعت خودرو منتشر می‌کنند. در تمام این گزارشات به این نکته اشاره شده که در زنجیره ارزش صنعت خودرو در دهه‌های آتی، بخش قابل توجهی از گردش مالی و سودآوری، مربوط به باطری است. گاهی عددهایی که برای این حوزه داده‌اند عجیب به نظر می‌رسد. حتی برخی از این مؤسسات تا 60% از کل ارزش افزوده قابل کسب در صنعت خودرو را به صنعت باطری نسبت داده‌اند!
در کشور ما بارها و بارها برای ورود به صنعت خودر
طلا یکی از محبوب ترین عناصر موجود در طبیعت و یکی از فلزات چکش خوار است.
چکش خوار بودن این فلز کمیاب باعث خاصیت کشسانی قوی و الاستیسیته آن شده است.
این عنصر به گونه ای نرم و شکل پذیر است که می تواند قابل مقایسه با موی انسان باشد ودر ملیله کاری و دوخت و دوز مورد استفاده قرار گیرد.
از این فلز محبوب و گرانبها با توجه به انعطاف بالا در نوشته های کعبه نیز استفاده شده است.
جالب است بدانید طلا بعد از مس بیشترین رسانایی الکتریکی را دارد ودر میان فلزات رس
دانلود جدید ترین و باحال ترین عکس نوشته های روز صنعت و معدن مبارک باد و دانلود عکس تبریک روز صنعت معدن با لینک مستقیم
دانلود بهترین عکس های زیبا و جالب و کاریکاتور های روز صنعت و معدن و متن تبریک روز صنعت معدن
عکس نوشته های با حال و کاریکاتور های روز صنعت و معدن و دانلود عکس نوشته های زیبا ی و تبریک روز صنعت معدن
بهترین متن های جدید و باحال و تماشاچی پسند و دارای سنگینی مطالب و دانلود عکس های تبریک روز صنعت معدن
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا
کاغذ دیواری 
از مواد مورد استفاده و محبوب جامعه ی ایران برای پوشش دیوار های منازل خود می توانیم به کاغذدیواری تشاره کنیم که دارای مزایای زیادی نسبت به سایر مواد و اجناس و طرح های ساختمانی است و میتوانیم از مزایای ان به موارد زیر اشاره کنیم 
۱.عایق حرارت 
۲.عایق برودت 
۳.عدم نیاز به زیرسازی
۴.طرح ها و انواع مختلف 
۵.اجرای یک روزه
۶.ضد آب و بخار 
که موراد فوق توانسته است که خود را در دل مردم جای کند و تبدیل به یکی از محبوب ترین ها در صنعت تزئینات

کاربرد GIS در صنعت نفت و گاز | - مهندسین مشاور جهان نقشه پرداز
کاربرد GIS در صنعت نفت و گاز. علوم جغرافیایی و نقشه‌برداری از معدود رشته‌های علمی می‌باشد که تمامی انسان‌ها را در قلمرو خود جای می‌دهد زیرا که همه به نوعی علاقه‌مند به ...
کاربرد GIS در صنعت نفت،گاز و پتروشیمی 
صد درصد از تمام حمل و نقل مربوط به حوزه نفت و گاز می باشد.بیش از یک دهه است که کشورهای پیشرفته از تکنولوژی GIS در صنعت نفت،گاز و پتروشیمی استفاده می ...
کاربـرد GIS در صـــنع
ولایت اهل بیت علیهم السلام و برائت از دشمنان ایشان شرط اصلی شناخت خداست
ثقة الاسلام کلینی قدس الله روحه الشریف روایت کرده است:
۱- الحسین بن محمد، عن معلى بن محمد، عن الحسن بن علی الوشاء قال: حدثنا محمد ابن الفضیل، عن أبی حمزة قال: قال لی أبو جعفر علیه السلام: إنما یعبد الله من یعرف الله، فأما من لا یعرف الله فإنما یعبده هكذا ضلالا قلت: جعلت فداك فما معرفة الله؟ قال: تصدیق الله عز وجل وتصدیق رسوله صلى الله علیه وآله وموالاة علی علیه السلام والا
شاعرانه وصفت می کنم محبوب مندلنشین توییاز تو باید بر برگ گل نوشت و به عطر سازی بردخواهی دید که گل بی نظیرترین رایحه را از نام تو به وام خواهد گرفتو آن گاه هر مشامی که از استشمام نامت جان خوش کندبی اختیار عقل را در پیشگاهت بر زمین می گذارددل است دیگرآنجا که تو باشی به سر گردن نمی نهد ...#الهام_ملک_محمدی
صالح علا توی هندزفیری گوشم حرف که میزنه و من صدای تو رو جاش تصور کنم ...ناراحت نمیشی که؟وقتی میگه محبوب من ...آخ که دلم گرفته امشب!
چی میشد تو این موقع شب از پشت یه گوشی ...با هر خطی از هر جای دنیا ...نه اینقدر قشنگ ...نه اینقدر آهنگین ...نه با این همه موزیک و نه توی اتاق آکوستیکی ...که از شلوغ ترین جای دنیا ...از دور ترین نقطه دنیا به من...ار یه تلفن عمومی حتی و نه حتی دوستت دارم ...یه شب بخیر به من و به مقصد من ...پچ پچ میکردی ...؟محبوب من که نه ...اسم کوچیکمم یه
محبوب من! به خویشتن جفا کردم. این درها باز نمی شوند و من اغلب خودم را سرزنش می کنم که چرا عمر را پشت درهایی تباه کردی که هرگز باز نمی شوند.محبوب من! آیینه ها گفتند که بگویم چقدر خندیدن به شما می آید. وچقدر نگاه کردن،به چشم های شما می آید.محبوب من!همه نقاشی ها وپرتره ها می گویند به شما بگویم که لبخند مونالیزا، اقتباسی از یک تبسم نیمه کاره شماست.محبوب من! چه قدرشادی و امیدبه آینده، به شما می آید. چه قدر دست به سرکردن، روزهای سرد زمستان، به شما می آی
در دومین جلسه  انجمنهای ورزشی صنعت آب و برق خوزستان و ادارات ورزش بمناسبت گرامیداشت شهدای صنعت آب و برق خوزستان که روز سه شنبه مورخ 98/5/08 در سالن امفی تئاتر هیات ورزش صنعت آب و برق خوزستان برگزار گردید.در این جلسه ریاست انجمن ورزشهای رزمی صنعت آب و برق خوزستان  جناب آقای مهندس قنبری .عملکرد سال 1397 انجمن ورزشهای رزمی و برنامه های سال 1398 انجمن  ورزشهای رزمی صنعت آب و برق خوزستان را خدمت هیات ورزش صنعت اب و برق خوزستان و دیگر انجمنهای محترم صنعت
صنعت ساختمان و ویروس کروناست
بی شک میتوان گفت که صنعت ساختمان یکی از سه صنعت برتر کشور است
تغییرات این صنعت بر اقتصاد کشور اثر گذار است
در حال حاضر این صنعت با مشکلات عدیده ای مواجه است
به نظر میرسد که در سال ۹۹ ویروس کرونا علاوه برا سایر صنایع کشور موفق شده است
که صنعت ساختمان را نیز تحت تاثیر قرار دهد و زمین گیر کند

در کل با این که اعلام شد از ۱۶ فروردین ۹۹ تمامی خدمات صنایع تولید مصالح ساختمانی می توانند
با رعایت اصول بهداشتی و ایمنی های ل
وزیر صنعت، معدن و تجارت وارد زرند شد
وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز برای بازدید از معادن و مراکز صنعتی و حضور در نشست رفع موانع تولید شهرستان زرند وارد این شهرستان شد.
مهدی باصره رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان زرن با بیان اینکه رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابتدای سفر خود به شهرستان زرند از مجتمع سنگ آهن جلال آباد پیت معدن بازدید می کند، اظهار کرد: در ادامه  پروژه آبگیری(بازیافت آب باطله) شرکت صنعتی فکور صنعت با اعتباری بال
هیچ جوری نمیشود فروش و رشد آینده را برای یک نام تجاری آنلاین که در حال حاضر کاملا لوکس و محبوب است پیش بینی کرد. به همین دلیل ما  تحلیل کردیم که چگونه تاپترین برندهای لاکچری دارای رتبه عالی آنلاین هستند و چه چیزی باعث شده که آنها در میان مشتریهای ثرتمند خیلی محبوب شوند.
ادامه مطلب
سلامو خسته نباشید به گروه درجه 1 تونمن دانشجوی فیزیک ام و از درد برجام و بلایی که سر صنعت هسته ای و علل خصوص هوافضای کشور اومده کاملا آگاهم  و واقعا دمتون گرم که حواستون به صنعت هسته ای کشور   بوده.تو تئاترتون حقایق این صنعت رو گفتید. مشکلات. محدودیت ها. اساتیدو.....این در صورتیکه کشور ما پیشرفت نمیکنه تا زمانی که بتونه در علوم پایه مثل فیزیک و ریاضی و... پیشرفت کنه.
ادامه مطلب
امیرالمؤمنین(ع):
محبوب‏ترین مؤمن نزد خداوند کسی است که مؤمن فقیری را  در تنگدستی دنیا و گذران زندگی یاری رساند. 
إنَّ أحَبَّ المُؤمنِینَ إلَی اللَّهِ مَن أعانَ المُؤمِنَ الفَقیرَ مِنَ الفَقرِ فی دُنیاهُ و مَعاشِهِ» (تحف العقول، ص376)
محبوب من
لطفا بی‌ارتباط‌ترین آدم روی زمین با رشته‌های مهندسی باش و اصلا هم سمتشان نرو.
اگر هم خدایی نکرده در این فازها بودی، بیا به خاطر خود دوست داشتن ربطی به مهندسی شیمی و بیوشیمی و نانو نداشته باش لااقل:|

پ.ن: مچروت همان چرت است بر وزن محبوب. یکسری چرت محبوبانه که نشر می‌دهمشان.
در دنیای امر دیگر کمتر صنعتی را بتوان یافت که چینی‌ها آن را از آن خود نکرده باشند و یا دست کم، وارد آن نشده باشند.
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، با رشد روز افزون تکنولوژی‌های دیجیتال و استفاده از کامپیوتر وکاربرد دیوانه واراین تکنولوژی‌ها در صنعت چاپ، خواه ناخواه رد پای چینی‌ها در این صنعت پررنگ‌ و پر رنگتر شده و می شود و دیری نخواهد پایید که آنها مدعی اصلی این صنعت بشوند.اگر چه کشور های اروپایی به خصوص آلمانها مدعی اصلی صنعت چاپ در جه
نهادهای مرتبط با صنعت برق

سازمان انرژیهای تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق ایران (ساتبا)

پژوهشگاه نیرو

انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران

سندیکای صنعت برق ایران

گروه مپنا

صنایع برق و انرژی صبا
توضیحات گردنبند طبی اسفنجی ساده طب و صنعت
توضیحات گردنبند طبی اسفنجی ساده طب و صنعت
گردنبند اسفنجی ساده طب و صنعت، کمک می کند تا در طول روز با وجود انجام کارهای روزمره مهره های گردن در وضعیت صحیح قرار گیرند تا در صورت وجود صدمه یا آسیب بهبود یابند.در هنگام استفاده از این گردنبند شاید در اوایل کار احساس راحتی نداشته باشید اما با مرور زمان تاثیر مثبت آن آشکار خواهد شد.
مد و فشن دیگر از جنبه سرگرمی قشر مرفه خارج شده و به یکی از دغدغه های اساسی بسیاری از انسانها تبدیل شده است. شرکت های تولید کننده لباس در سرتاسر دنیا با یکدیگر رقابت می کنند و آنچنان بازار آن داغ است که گردش مالی آن سرسام آور است. علاقه مردم به پوشیدن لباسهای مختلف و متفاوت، تغییرات سریع مد، در دسترس بودن خرید با استفاده از فروشگاههای آنلاین و ... باعث شده است که استقبال مردم برای خرید لباس و تابع مد بودن بسیار بیش از گذشته باشد.
به گفته محققان ص
سال ها بعد،دانشمندان، یک سرطان جدید کشف می کنند
که برای اولین بار خودش را در بدن یک زن بیست و هفت ساله نشان داده است
دانشمندان می گویند به احتمال بسیار قوی،
این سرطان ریشه در بغض ناشی از صدا نکردن نام محبوب در لحظات سخت دارد...
دانشمندان اضافه خواهند کرد:
نامش را زیاد صدا کنید...حتی اگر محبوب، خود مایه ی بغض باشد...
آرزو داشتم معلم زبان شم که وسواس اونم تو سال کنکور و اون انتخاب رشته ی داغون آرزوم را سوزوند 
رویای نوجوونیم این بود که جایی که هستم همه منو میشناسن و محبوب و مشهورم 
اما وارونه شد همه منو میشناسن اما نه به محبوب بودن :| و من هم کسیو نمیشناسم 

هدف ندارم 
۳۴ سال بی هدف 
۳۴ سال بی ثمر 
امسال نیز خواهد گذشت 
فقط تا کی؟ 
نمی دونم 
یکی دیگر از فلزات مهم که در صنعت جواهرسازی استفاده می شود، فلز مس است .فلز مس رنگ زیبای قرمز داشته و نرم و رسانای خوبی دارد.
فلزات گران قیمت مانند طلای خالص، نرم می باشد.برای اینکه استحکام و مقاومت فلز طلا زیاد شود تا در برابر ضربه مقاوم باشد،فلز طلا با فلز مس ترکیب می شود و این از کاربرد فلز مس به حساب می آید.

همچنین به دلیل رنگ زیبای مس، از فلز مس در طلا و جواهرات استفاده می شود .
امروزه به دلیل بالا بودن قیمت طلا ، برخی از قسمت های زیورآلات،ب
۱۷ ویژگی افرادی کـــه همیشه و همه جا محبوب هستند
اگر می خواهید همه جا محبوب و مورد توجه همه باشید می توانید از ۱۷ روشی کـــه در ادامه به شما معرفی کرده ایم استفاده کنید تا به قول معروف همه جا تودل برو باشید.حتما شما هم مثل من چندتایی از این آدم‌ها را میشناسید کـــه نظر همه را به خودشان جلب میکنند!آدم‌هایی کـــه نمیتوان کاریزمایشان را ‏سنجید، اما همه با آن‌ها احساس راحتی میکنند و جذب‌شان میشوند. ‏ آن‌ها چطور این کار را میکنند؟با موهبتی خد
گردنبند فیلادلفیا طب و صنعت
نکات قابل توجه در گردنبند فیلادلفیا طب و صنعت
هنگام بروز بیماری ها و صدمات مهره های گردنی یا ضایعات ایجاد شده در بافت نرم گردن، گردنبند طبی فیلادلفیا طب و صنعت ، به نا به تجویز پزشک مورد استفاده قرار می گیرد.
1- به دلیل قابل شستشو بودن گردنبند طبی فیلادلفیا طب و صنعت ، می توان با آب ولرم استحمام نمود.2- هنگام خواب با این گردنبند از بالشت استفاده نکنید.3- بعد از مدتی استفاده از آن، برخلاف ایجاد محدودیت حرکتی ، عادت
کوروکی توموکو ، دختر محبوب و مورد علاقه ی پسراس ولی فقط تو دنیای بازی . تو دنیای واقعی یه دختر 15 ساله معمولی که کسی بهش توجه نمیکنه با این وجود، وقتی مدرسه طبق انتظاری که داشت پیش نمیره، و به اندازه ای که فکر می کرده محبوب باشه محبوب نیست، نگاهی به خودش در آینه برای اولین بار در چند سال اخیر می ندازه، و به مسئله ای شوک آور پی می بره…
ادامه مطلب
 من وسیب ها با هم رسیده ایم!
محبوب من! کجا دنبال روزهای خوب بگردیم؟ شاید شبی است که زیر نقاب روز پنهان است. دراز شبی که با نقاب روز، چهره پوشانده است. محبوب من! جرأت شکوه ای نیست، اما من از اول می دانستم که هرروز صبح زود، خورشید می آید، فقط برای دیدن شما. از اول می دانستم که آیینه ها فقط می خواهند شما را ببینند. خودم از دورها دیده ام، همین که می گذرید،کوه ها پیش پای شما زانو می زنند.محبوب من! حالا دیگر،همۀ آن کوه ها را باد برده است.محبوب من! یادش به
اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران در راستای تحقق توسعه پایدار صادرات صنایع چاپ و بسته بندی اقدام به ایجاد زیر ساختها تخصصی در ابعاد مختلف و مورد نیاز نموده است.به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران به نقل از روابط عمومی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران، در دنیای کنونی کسب و کار صنعت چاپ مانند سایر صنایع بیش از همیشه وابستگی به اینترنت و فضای مجازی است از این اتحادیه دو دوره آموزشی در حوزه کسب و کار برگزار نمود.همچنین برای اطلاع از ث
صنعت عطر سازی

محبوب ترین گل ها در صنعت عطرسازی
بدیهی است در صنعت عطر سازی ، عطر های استثنایی برخی از گل ها بسیار مورد توجه عوام قرار گرفته اند. گل ها به واسطه زیبایی خیره کننده ورایحه فریبنده ای که دارند ازجادویی ترین مخلوقات روی این کره خاکی به شمار می روند که توجه انسان ها را در همه حال به خود جلب می کنند.
در این جا به تعدادی گل خوش رایحه که در صنعت عطرسازی برای تولید عطرهای دلربا جایگاه ویژه ای دارند، اشاره می شود:

گل رز
گل رز که به ” ملکه
بازیافت آهن قراضه بیش از صد سال است که صنعت مهمی در استرالیا بوده است. در سال 1915 ، BHP Steel اولین شرکتی استرالیایی بود که قراضه فلزی صنعتی خود را بازیافت و سایر مشاغل به زودی از این قاعده پیروی کردند. اکنون این یک روش محبوب برای بازیافت در سراسر استرالیا ، به ویژه در صنایع بزرگ است.
کسب درآمد از قراضهاتومبیل های قدیمی و محصولات سفید ، همیشه در صنعت بازیافت فلزات با ارزش بوده اند.
هنری فورد مدل T Fords خود را برای صرفه جویی در منابع در دهه 1920 بازیافت ک
سیاستگذاران هالیوود برای ترویج همجنس‌بازی و طبیعی نشان‌دادن آن، داستان‌های محبوب و کلاسیک را بازسازی می‌کنند و با تحریف محتوای آن، شخصیت‌های هم‌جنس‌باز را در آن می‌گنجانند.
یکی از موارد، داستان محبوب «آنه شرلی» است که یک قدمت صدساله دارد؛ ولی ترویج‌کنندگان همجنس‌بازی در هالیوود، این بار به سراغ این داستان محبوب رفته‌اند و در نسخه جدیدی که از روی آن ساخته‌اند، انحرافات اخلاقی را ضمیمه شخصیت‌های داستان کرده‌اند؛ که موجب اعتراض
هنگامی که سریال Friends اولین بار در سال ۱۹۹۴ بر روی آنتن رفت، هیچ کس فکرش را هم نمی​کرد که روزی این چنین بزرگ و محبوب شود؛ همه فکر می​کردند با یک سریال عادی روبرو هستند، اما سریال Friends موفق شد به یکی از پرطرفدارترین سریال​های دهه ۹۰ و حتی همین امروز تبدیل شود، در حالی که همچنان در حال یافتن طرفداران بی​شمار دیگری در نقاط مختلف دنیاست.
دیدگاه های مختلفی درباره حرفه ترجمه وجود دارد. برخی محققان بر این باورند که اگرچه ترجمه دومین حرفه قدیمی دنیاست اما به تازگی به صورت یک رشته دانشگاهی در آمده است. مطالعات اندکی به بررسی ترجمه به عنوان یک حرفه پرداخته اند. با وجود این که صنعت ترجمه از سال ها قبل در کشورهای توسعه یافته آغاز شده است و در حال حاضر با استفاده از جدیدترین فناوری ها به یکی از پردرآمدترین صنعت ها در دنیا تبدیل شده است متاسفانه در ایران وضعیت به این گونه نیست.
ادامه م
کامپوزیت و صنعت خودرو
امروزه به خاطر مزایایی که کامپوزیتها نسبت به فلزات دارند، توسعۀ زیادی پیدا کرده اند و صنعت کامپوزیت یکی از صنایع رو به رشد در عرصۀ مهندسی مواد است. از جمله میتوان به کاربرد قطعات کامپوزیتی در صنعت خودرو اشاره کرد. مهندس مباهات، مدیر عامل شرکت نورایستاپلاستیک، طی مصاحبهای با شبکۀ تحلیلگران تکنولوژی ایران، به طرح دیدگاههایی در این زمینه پرداخت که در زیر به برخی نکات مهم آن اشاره شده است: اکثر قطعاتی که در خودرو کاربرد
صنعت ۴٫۰ زیر مجموعه انقلاب صنعتی چهارم است[۱] که مربوط به صنعت است. انقلاب صنعتی چهارم شامل مناطقی است که به عنوان مثال به عنوان صنعت طبقه‌بندی نمی‌شوند، مانند شهرهای هوشمند همچنین در برخی منابع صنعت نسل چهارم تلاش کشور آلمان برای برندسازی محصولاتش معرفی شده است.[۲]
اگرچه اصطلاحات "صنعت ۴.۰" و "انقلاب صنعتی چهارم" غالباً به صورت متناوب مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما کارخانه‌های "صنعت ۴.۰" ماشین‌هایی دارند که با اتصال بی‌سیم و سنسورها
به نام خدا
مبلمان از جمله مصنوعات چوبی است که صنعت آن در ایران از قدمت زیادی برخوردار می باشد و بدون شک امروزه صنعت مبلمان یکی از صنایع قدرتمند و بزرگ محسوب می گردد. بر طبق گزارش مرکز آمار ایران حدود 226 واحد تولید صنعتی مبلمان با اشتغال حدود 10 هزار نفر در کشور وجود دارد . تاریخ مبلمان به 5000 سال گذشته بر می گردد و طراحان مبلمان دائماً به دنبال طرح های جدید و الهام بخش از گذشته هستند . در طی دو دهه اخیر صنعت مبلمان روند رو به رشدی داشته است که توا
مدیریت محترم آموزشگاه صنعت آرمان ناحیه 1 مشهد‍ نرم افزار شهریه مدرسه شما آماده است.
می توانید با رمز ارسالی به تلفن همراه تان آن را از لینک زیر دانلود نمایید.

دریافتعنوان: نرم افزار شهریه آموزشگاه صنعت آرمانحجم: 5.85 مگابایتتوضیحات: ناحیه 1 مشهد
ارزش صنعت بسته بندی در ایران در مقایسه با کشورهای دیگر ، از وضعیت چندان مطلوبی برخوردار نیست .
به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، ارزش صنعت بسته بندی در ایران در مقایسه با کشورهای دیگر ، از وضعیت چندان مطلوبی برخوردار نیست . بررسی آمارهای موجود در صنعت بسته بندی و مقایسه آن با کشورهای دیگر نشان می دهد که سهم ایران در صنعت جهانی بسته بندی بسیار ناچیز است. پائین بودن جایگاه ایران در صنعت بسته بندی و نبود چشم انداز روشنی از رشد این صنعت م
من خودم را دوست دارم.
♦️پس با دل و جان در حال زندگی می کنم.
♦️و با این آگاهی که آینده ام درخشان و شادمان و ایمن است، هر لحظه را به خوبی تجربه می کنم.
♦️زیرا من فرزند محبوب کائناتم و کائنات با مهر و محبت از اکنون تا ابد از من مراقبت می کند.
♦️در جهانم همه چیز نیکوست.
@TheSFA

نمایشگاه نیازهای فناورانه صنعت فولاد
به گزارش روابط عمومی نوین مکانیک ذوق نمایشگاه نیازهای فناورانه صنعت فولاد در تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۸ آغاز شد و پس از افتتاحیه شرکت های بزرگ این حوزه به شرح نیازهای فناورانه خود صحبت به عمل آوردند و پس از آن وارد جلسات b2b با شرکت های دانش بنیان و استارتاپی شدند.
اتفاقات روز اول گرد همایی صنایع ،شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های صنعت فولاد :نمایشگاه در ۳ روز برگزاری مورد استقبال بازدید کنندگان بسیاری قرار
حکایت می‌آورند که حق تعالی می‌فرماید که ای بندهٔ من، حاجت تو را در حالت دعا و ناله زود برآوردمی، امّا در اجابت جهت آن تأخیر می‌افتد تا بسیار بنالی که آواز و نالۀ تو مرا خوش می‌آید. مثلاً، دو گدا بر در شخصی آمدند؛ یکی مطلوب و محبوب است و آن دیگر عظیم مبغوض است. خداوند خانه گوید به غلام که زود ،بی تأخیر، به آن مبغوض نان پاره بده تا از درِ ما زود آواره شود؛ و آن دیگر را که محبوب است وعده دهد که هنوز نان نپخته‌اند، صبر کن تا نان برسد.
مبغوض=مورد خش
واژه صنعت گردشگری، اصطلاحی است که از زبان­های خارجی ترجمه شده و به غلط در زبان فارسی بکار می‌رود. اینکه این واژه و استفاده از آن در زبان فارسی چرا نادرست است باید به مفهوم واژه صنعت یا Industry در زبان­‌های اروپایی توجه کرد. ترجمه درست واژه Industry در زبان فارسی کلمه صناعت است همان طور که واژه های فلاحت، سیاحت و زراعت به عنوان هم‌وزن‌های لغوی در زبان عربی ساخته شده‌اند. معادل‌های فارسی این اصطلاحات کشاورزی، بازرگانی، گردشگری و کشت و کار یا کشت
بیاید یکم حرف حسابی بخونیم.
ای حسن! در زندگی بلندنظر و بزرگ منش باش. هرگز راضی مشو که دامن قناعت و عزت تو به هوس‌های ناچیز آلوده گردد؛ زیرا هرچه در دنیا دوست‌داشتنی و محبوب جلوه کند، از شرافت محبوب‌تر و دوست‌داشتنی‌تر نخواهد بود.
|علی به فرزند فاطمه چه گفت_ ابوالفضل صادقی|
مدیریت محترم آموزشگاه صنعت آرمان ناحیه 1 مشهد‍ نرم افزار شهریه مدرسه شما آماده است.
می توانید با رمز ارسالی به تلفن همراه تان آن را از لینک زیر دانلود نمایید.
دریافتعنوان: نرم افزار شهریه آموزشگاه صنعت آرمانحجم: 5.85 مگابایتتوضیحات: ناحیه 1 مشهد
صنعت چاپ در چند دهه اخیر رشد روزافزونی را تجربه کرده است به طوریکه میتوان صنعت چاپ را از چاپ روی لباس و هدایای تبلیغاتی مانند چاپ سررسید ، چاپ تقویم رومیزی دانست تا بخشی بزرگی در صادرات و درآمد ناخلص ملی همچنین در دو دهه گذشته با ورود اولین ماشین های افست چهاررنگ همزمان تب شدیدی صنعت چاپ کشور را در بر گرفت و چشم و هم چشمی چاپخانه داران تنها جیب دست چندم فروش ها را پر کرد و صنعت چاپ ایران را انبار ماشین های فرسوده جهان.آزانس خبری چاپ و بسته بند
مردگان متحرک: میشاون ، بازی فوق العاده زیبا و محبوب مردگان متحرک از Telltale Games برای اندروید است. وقایع بازی The Walking Dead: Michonne نحوه جدایی شخصیت میشون از گروه محبوب خود و چگونگی بازگشت به آن ها را به بازیکنان نشان می دهد!
ادامه مطلب
یک فرق اساسی مابین تکنولوژی صنعت وجود دارد. اینکه هر کشوری که صنعت دارد تکنولوژی هم دارد کاملا اشتباه است. مثلا ما از سالها پیش دارای صنعت فولاد هستیم ولی به هیچ وجه دارای تکنولوژی فولاد نیستیم. 
ما حتی در حال حاضر در برخی از صنایع هوا و فضا  ورود کرده ایم ولی به هیچ وجه دارای تکنولوژی در این زمینه نیستیم.

اگر بخواهم بیشتر در این مورد توضیح بدهم باید مثالی بیاورم. مثلا ما در منزل دارای یک دستگاه تلویزیون هستیم و بخوبی از آن استفاده می کنیم.
گفت: «قاضی عزّالدّین سلام می‌رساند و همواره ثنای شما و حمد شما می‌گوید.»
 فرمود:
هرکه از ما کند به نیکی یاد
یادش اندر جهان به نیکی باد
اگر کسی در حق کسی نیک گوید آن خیر و نیکی به وی عاید می‌شود(1)، و در حقیقت آن ثنا و حمد به خود می‌گوید. نظیر این چنان باشد که کسی گرد خانهٔ خود گلستان و ریحان کارَد، هر باری که نظر کند گل و ریحان بیند، او دائماً در بهشت باشد. چون خو کرد به خیر گفتنِ مردمان، چون به خیر یکی مشغول شد، آن کس محبوب وی شد، و چون از ویَش یا
صنعت گل و گیاه اشتغال زا و ارزآور است
سرپرست فرمانداری زرند گفت:صنعت گل و گیاه هم اشتغالزا و هم ارز آور است.

صادق زاده؛ سرپرست فرمانداری زرند صنعت گل و گیاه را صنعتی پویا و با سودآوری مناسب دانست و گفت: از نظر اقتصادی و صادرات گل و گیاه هنوز موقعیت مناسبی در سطح دنیا نداریم درحالیکه ایران از لحاظ شرایط مساعد جهت تولید گل و گیاه جزو ۱۵ کشور اول جهان است.
نماینده عالی دولت در زرند از صنعت گل و گیاه به عنوان صنعتی اشتغال زا و ارزآور یاد کرد و از کا
بوی گل سوسن ویاسمن آید                عطر بهاران کنون از سفر آید
جان زتن رفتگان سوی تن آید                رهبر محبوب خلق از سفر آید
دیو چو بیرون رود فرشته در آید                دیو چو بیرون رود فرشته در آید
بگذر د این روزگار سختر از قبل                بار دگر روزگار چون شکر آید
هر چه مجاهد ز بند و حبس در آید               عصر زوال وستم دگر به یر آید
چشم یزید زمان زحلقه در آید                   رهبر محبوب خلق از سفر آید
دیو چو بیرون رود فرشت
پاورپوینت صنعت نفت و گاز
دانلود پاورپوینت با موضوع صنعت نفت و گاز، در قالب ppt و در 47 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: در سال ۲۰۰۰ ایران چهارمین تولید کننده نفت خام جهان بود.[۱] ایران با دارا بودن 9 درصد منابع نفت دنیا اولین(قدیمی‌ترین) کشور تولیدکننده نفت در
بازاریابی اثرگذار ، بازی ها و پخش زنده یک سه گانه بی عیب و نقص را رقم می زند. صنعت تأثیر بازاریابی برای دستیابی به آن تأسیس شده است 9،7 میلیارد دلار تا سال 2020. انتظار می رود صنعت بازی های ویدیویی جهانی به موفقیت برسد 138 میلیارد دلار پیش بینی می شود تا سال 2021 ، بازار پخش فیلم بیش از 184 میلیارد دلار باشد. شما نمی توانید این اعداد را نادیده بگیرید.تأثیرگذار بازی پیشرو میلیون ها دنبال کننده دارند و بیشتر از آنچه تصور می کنید کسب می کنند. نینجا ، تأ
دهه هشتاد را می توان دهه ی شروع صنعت سی ان سی در ایران دانست. هر چند قبل از این دهه نیز بطور معدود از سی ان سی در صنایع مختلف در ایران استفاده می شد ولی در این دهه این ابزار جنبه عمومی تر به خود گرفت و مجموعه هایی جسارت ورود به این صنعت را در خود دیدند. متاسفانه عدم ارتباط بین صنایع ایران و کشور های صنعتی علاوه بر تاخیر در ورود این تکنولوژی، مانع رشد سریع کیفی این صنعت در ایران بود که می توان فرایند بلوغ این صنعت را عملا ۱۰ سال در نظر گرفت که برای
بیانیه ارتش به مناسبت روز صنعت دفاعی:، ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت ۳۱مرداد روز صنعت دفاعی بیانیه‌ای صادر کرد.متن این بیانیه بدین شرح است:۳۱ مردادماه روز صنعت دفاعی نماد خودباوری کشوری است که امروز با اتکا به جوانان متعهد و متخصص به نقطه‌ای از توانمندی رسیده‌که اغلب نیازهای تجهیزاتی نظامی و دفاعی خود را در داخل تولید و بومی سازی کرده و تدبیر راه گشای معمار کبیر انقلاب امام راحل عزیز و رهبر معظم انقلاب اسلامی ( مد ظله العالی )مبنی بر
کتاب « تولید ناب ، ماشینی که
جهان را تغییر داد » ترجمه آزاده راد نژاد :

« پیتر دراکر سال ها قبل لقب صنعت صنعت ها را به خودرو سازی اطلاق کرد چرا که
عمده ترین فعالیت تولیدی در جهان می باشد. اکثریت ما دارای یک خودرو هستیم اما
صنعت خودرو سازی حتی بیش از آنچه به نظر می رسد برای ما اهمیت دارد. این صنعت برای
بار دیگر در قرن حاضر بنیادی ترین ایده های ما را درباره چگونگی ساخت مصنوعات
تغییر داده است و چگونگی ساخت مصنوعات نه تنها تعیین کننده ی چگونگی کار ک
برای اینکه بازاریابی دیجیتال موثر باشد ، شما نیاز به یک استراتژی مبارزات انتخاباتی کاملاً تعریف شده دارید. شما به عنوان مالک یک شرکت کوچک در ساحل گلد ، شما بر بودجه محدود و همچنین لزوم تصمیم گیری های استراتژیک تأکید می کنید.استراتژی های بازاریابی اینترنتی با تجارت متفاوت است. هر مشاغل نیاز به استراتژی متمایز و خاص خود دارد که به بهترین وجه مناسب صنعت یا محل آن باشد ، خواه در زمینه ساختمان ، رستوران ها ، کافه ها ، لوله کشی ، سقف ، املاک و مستغ
محبوب من!
شما دست روی هر درختی می‌گذارید بهارنارنج می‌شود.
شما نیستید آسمان بی‌حوصله است، درخت انجیر گیج است.
آینه گریه می‌کند. زیرا که هم من و هم آینه هر دو دلتنگیم.
محبوب من!
از دور شما را می‌بینم. آسمان به حرکت درمی‌آید، ابر می‌شود، باران شورانگیزی می‌بارد. غرق باران می‌شوم.
شما که نیستید، ابر سمی می‌بارد. بارانی که مرا زنده می‌کرد، مسموم می‌کند.
محبوب من!
همیشه همه‌ی مردم از دور شما هستند.
| محمدصالح علا |
محبوب ترین اپلیکیشن های ایرانی در سال ۹۸

کرفس اپلیکیشن رژیم سلامتی
ساخت اپ موبایل امکان و پتانسیل های بیشتری را برای ما به وجود آورده است تا به سلامت و رژیم غذایی خود بیشتر توجه کنیم با این حال تا همین چند سال گذشته جای خالی طراحی اپلیکیشن رژیم درمانی در ایران به شدت احساس می شد. در این راستا طراحی اپلیکیشن سلامت کرفس مخصوص کاربران ایرانی و برای کنترل کالری مورد نیاز بدن در هفته و رسیدن به وزن مناسب انجام گرفت. این اپلیکیشن به یکی از
یکی از دلایلی که مشهد به عنوان دومین کلان شهر
ایران موفق عمل کرده، صنعت هتلداری آن است که با قدرت و همگام با صنعت هتلداری در
جهان پیش رفته است. بدین معنی که هتل های مشهد با سطح بالای جذب گردشگر و خشنودی
مسافران از اقامتشان نشان داده اند که رونق صنعت گردشگری متاثر از شیوه ی هتلداری
صحیح است.
طلا زرد که یک فلز می باشد، یکی از انواع طلاهای زیبا و محبوب می باشد کهدر صنعت طلا و جواهرسازی بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.
فلز طلا به دلیل مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و تصفیه آسان، رنگ زیبا،کاربردهای مختلف و کمیاب بودن باعث شده است که این فلز نسبت به سایر فلزات دیگر گران بهاتر باشد.طلا یک نوع فلز نرم و به رنگ زرد پررنگ است.
یکی از قابلیت های مهم طلا زرد، ایجاد ظریف کاری هایی در این فلز هست کهاین قابلیت در جواهرسازی بسیار مهم است، به
عَنِ ابْنِ بُرَیدَة، عَنْ أَبِیهِ قَالَ: «کَانَ أَحَبَّ النِّسَاءِ إِلَى رَسُولِ اللَّهِ فَاطِمَةُ وَ مِنَ الرِّجَالِ عَلِیٌّ‏».
ترجمه:
ابن بُریده از پدرش نقل می‌کند که گفت: محبوب‌ترین زنان نزد رسول خدا(صلی الله علیه و آله) فاطمه(علیها السلام) و محبوب‌ترین مردان، علی(علیه السلام) بود.
ادامه مطلب
هرچند صنعت چاپ به گفته کارشناسان و فعالانش از ظرفیت اشتغال‌زایی بالایی برخوردار است اما واقعیت تلخ امروز این صنعت؛ رکودی است که گریبان گیر واحدهای مرتبط با آن شده است، چه‌بسا با تعطیلی هر انتشاراتی، ده‌ها شغل دیگر از قبیل چاپ، صحافی،چاپ سررسید 99، کاغذ و کتاب‌فروشی هم تعطیل ‌شود.
به گزارش خبرنگار ایمنا، چاپ؛ صنعت بزرگ و با اهمیتی است که در بیشتر کشورهای توسعه‌یافته جهان در بین پنج صنعت نخست جای گرفته است. اما به گفته کارشناسان و فعالان
شب‌های سرد و طولانی را محبوب من
بگو چگونه از سر بگذرانم
وقتی در آن دورتاریک، کوچه‌پس‌کوچه‌های شهرم 
صدایم می‌کنی
مرا به خود می‌خوانی
در چشمانم خیره می‌شوی 
برای لحظه‌ای گذرا
می‌گذاری به تماشایت بنشینم
وقتی‌که باد می‌پیچد در گستره‌ی بازوانت و نوازش می‌کند نازکای بی‌رنگِ گردنت را.. و می‌پیچاندم در آنجا و می‌میراند مرا.. 
 آنجا که مهمان از نفس‌افتاده و از راه دورآمده‌اش منم و جز آنجا همه‌چیز ملال است و سکوت..
آنجا که چشم اگر بینداز
ریتیل آدیت یا Retail Audit همانطور که از نام آن بر می آید گزارشی است که برای ارزیابی و ممیزی خرده فروشی ها به کار می رود. معمولا شرکتهای تولیدکننده و یا شرکتهای پخش جهت اطلاع از وضعیت بازار دسته محصولات خود به دنبال تهیه این گزارش می روند. این گزارش می تواند شامل اطلاعات زیر باشد:
1. سهم بازار برندهای فعال در صنعت
2. سهم حضور برندهای فعال در صنعت
3. تخمین اندازه بازار در آن صنعت(حجمی و ریالی)
4. روند رشد(مثبت یا منفی) سهم بازار برندهای فعال در صنعت
5. کا
همه‌ی فکرها و ایده ها را نمی توانیم ثبت اختراع کنیم و فقط ابتکارات جدیدی که قابل استفاده در صنعت باشند و پیش از آن توسط هیچ صنعت یا فرد دیگری مطرح نشده باشد.
برای این گونه اختراع ها گواهینامه ثبت اختراع داده می شود که دارنده ی این گواهینامه از حقوق انحصاری بهره مند می شود در زیر با مراحل و مدارک ثبت اختراع بیشتر آشنا می شویم.
طراحی لباس به معنی آغاز جریان صنعت لباس است. طراحان موفق خلق کنندگان ابتدایی هستند که طرح های اولیه را می زنند، نقاشی می کنند و نمایش هایی درست می کنند که به عنوان نشانه های آغاز ایده ای است که به اجرا درخواهد آمد. این افراد حرفه‌ای الهامی خلاقانه را از طریق جذب دانش مد، که در همه ابعاد این صنعت گسترده است می سازند. 
معرفی شغل های صنعت مد
شما در صنعت مد چه کاره اید؟
ادامه مطلب

شرکت تابلو صنعت آسیا با هدف تأمین بخشی از نیاز کشور در زمینه طراحی و تولید تابلوهای برق تأسیس گردید و از بدو امر با تکیه بر تلاش و تخصص پرسنل و مدیران خود با روندی رو به رشد ، به سرعت جایگاه  ویژه ای در این صنعت پیدا کرد . تابلو صنعتآسیا عضو انجمن تولید کنندگان تابلو های برق وانجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران و دارای کارت شناسایی از وزارت صنایع فعالیت خود را از سال 1380 در زمینه ارایه خدمات فنی ومهندسی طراحی و ساخت انواع تابلو های بر
Top 10 محبوب ترین سایت های سال 2019
به احتمال زیاد، برخی از وبسایتهای مورد علاقه شما، چندین ساله هستند که در فهرست 10 سایت محبوب ترین سایتهای 2019 قرار دارند. این لیست با نام های آشنا پر شده است. با این حال، دو نفر از 10 وب سایت برتر در سال 2019 عمدتا در مناطق خارج از ایالات متحده فعالیت می کنند. نگاهی به این لیست جهانی وب سایت ها برای بررسی اینکه آیا شما نیاز به بررسی دارید وجود دارد.
10 محبوب ترین وب سایت های جهان در سال 2019 براساس تراکم کل و اطلاعات منحصر
کارتن پلاست به دلیل دارا بودن ویژگی هایی همچون : سبک بودن ، ضد آبی ، عایق دما ، چاپ پذیری ، شکل گیری راحت ، عمر و دوام زیاد در صنایعی مانند صنعت کشاورزی ، صنعت ساختمان ، دارو ، بسته بندی ، خودرو سازی ، شیلات ، تبلیغات و ... مورد استفاده قرار گیرد .

کاربرد کارتن پلاست در صنعت کشاورزی :
کارتن پلاست در صنعت کشاورزی در کارهایی مانند : محافظ نهال ، بستر کشت گیاه ، جعبه بسته بندی میوه و سبزیجات و ... مورد استفاده قرار میگیرد .

کاربرد کارتن پلاست در صنعت
 در حالیکه خبرگزاری های مختلف خبر معافیت مالیاتی کتاب فروشی ها و ناشران را روی خروجی خود قرار دادند هیچ کس به موضوع صنعت چاپ و نقش محوری آن در این جریان اشاره ای نکرد.
در حالیکه خبرگزاری های مختلف خبر معافیت مالیاتی کتاب فروشی ها و ناشران را روی خروجی خود قرار دادند هیچ کس به موضوع صنعت چاپ و نقش محوری آن در این جریان اشاره ای نکرد.
 به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران(پاپنا)، با نگاهی ساده به روند کاری کتاب فروشی ها به این نتیجه می رسیم
بسم الله

امروز بعد از چهار روز جسد فرناز دولتخواه کوهنوردی که در جبهه ی شمال شرقی دماوند گم شده بود پیدا شد.صفحه اینستاگرامش را بالا پایین میکنم و شوقِ زندگی را از عکس هایش میبینم.شوقی که خودم هم خوب میفهمم و درکش میکنم.این مرگ برایم لذت بخش ترین مرگ دنیاست.مردن در راهی که برایم معنی بزرگی در این روزگارِ بی معنی دارد.در صفحه اش این جمله تحت تاثیرم قرار داد:
✨محبوب همه باش،معشوق یکی...مهرت را به همه هدیه کن،عشقت را به یکی...

شب به خیر خانم دول
نقش پادری را بازی نکنیدفکر می‌کنید چرا آدم‌هایی که بیشترین فداکاری و دلسوزی را در حق دیگران می‌کنند و حتی در این راه از خواسته‌های خود می‌گذرند "نمی‌توانند" به اندازه افرادی که چنین روشی را در زندگی ندارند، محبوب‌تر باشند؟برای این‌که محبوب و زیبا باشید هرگز نقش پادری را به‌عهده نگیرید تا دیگران از رویتان رد شده و لگدمال‌تان کنند.سعی نکنید خودتان را به خاطر دیگران قربانی کنید.خواسته‌ها و نیازهایتان را با جرات بیان کنید تا دیگران هم
بادمجان از قدیم یکی از محبوب‌ترین مواد اولیه در آشپزی ایرانی بوده و نقش پررنگی در خورش‌ها و خوراک‌های ایرانی دارد. یکی از معروف‌ترین غذاهای ایرانی که با بادمجان خوشمزه‌تر و کامل‌تر می‌شود، خورش قیمه است. خورش قیمه اگر محبوب‌ترین خورش ایرانی نباشد، به راحتی می‌توان آن را دومین خورش محبوب در ایران تصور کرد. حال اگر خورش قیمه با بادمجان همراه شود تبدیل به یک غذای شگفت‌انگیز و بی‌نهایت خوشمزه می‌شود. طرز تهیه خورش قیمه بادمجان تفاوت زی
بیـــــــمه گران -به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، غلامرضا سلیمانی که در نشست مشترک صنعت بیمه و پلیس راهور ناجا سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: نوع خدمت صنعت بیمه و پلیس به دلیل وجود مولفه‌هایی نظیر امنیت، اطمینان و آرامش، در یکدیگر تنیده است و این پیوستگی‌ها فصل مشترک پلیس و بیمه به شمار می‌رود.
ادامه مطلب

به مانند بسیاری از آثار هنری، بعضی از بازی‌ها هم آنقدر در بین طرفدران آن صنعت محبوب می‌شوند که تقریبا پذیرش تغییرات در آن‌ها برای اکثریت افراد سخت و شاید غیرممکن خواهد بود. قطعا یکی از مواردی که مانع از ایجاد تغییرات درست در اینگونه بازی‌های پرطرفدار می‌شوند، علایق تعصبی بسیاری از طرفداران است که مانع زنده شدن مجدد آن اثر می‌شوند.
ادامه مطلب

شرکت  فرش سجاده ای محراب نقش کاشان فعالیت خود را در زمینه تولید فرش سجاده ای از سال 1379 با هدف آبادانی و زیباسازی بهترین اماکن زمین یعنی مساجد، در شهر کاشان، به عنوان پایتخت فرش ماشینی کشور، آغاز نمود. از سال 1394 با توجه به نوآوری جهانی در صنعت نساجی، با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات و با ایجاد طرح های نوین در زمینه طراحی سجاده فرش، گامی نو در این صنعت برداشتیم و به فضل الهی توانستیم، با بهره گیری از کادری مجرب و خلاق و همچنین استفا
ضمن تشکر از همراهی شما معرفی کالاهای غیر مرتبط با صنعت کیف و کفش و ارسال لینک ممنوع می با شد در صورت ارسال از گروه حذف می شوید. *ادمین های گروه هیچ مسولیتی در قبال آگهی ها و معاملات انجام شده ندارند *بحث های سیاسی و غیرمرتبط ممنوع است.
کنسرسیوم یونیکد برای اولین بار فهرست ۱۰ ایموجی محبوب را که بر اساس
میزان استفاده کاربران تهیه شده است، منتشر کرد. این کنسرسیوم مرجعی است که
استانداردهای بین المللی را برای کاراکترهایی مانند ایموجی‌ها در میان
پلتفرم‌های نرم افزاری مشخص می‌کند. یکی از عوامل موثر در تعیین محبوبیت
ایموجی‌ها از نظر یونیکد، فراوانی استفاده از آن‌هاست.
ادامه مطلب
مدیرعامل انجمن بلاک چین ایران با اشاره به اینکه اتلاف شبکه برق کشور ۱۰ تا ۱۶ درصد است و این یعنی کل مصرف برق شبکه بیت کوین در دنیا کم‌تر از اتلاف برق در ایران است، گفت: تعرفه پیشنهادی وزارت نیرو عدد بسیار بالایی است.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از فارس، محمد شرقی مدیرعامل انجمن بلاک چین ایران با اشاره به فناوری بلاک چین یک صنعت تازه به شمار می‌رود که کلید واژه‌هایی به نام بیت کوین در این صنعت شنیده می‌شود،گفت:    صنعت ماینینگ در کشور دارای

شرکت  فرش سجاده ای محراب نقش کاشان فعالیت خود را در زمینه تولید فرش سجاده ای از سال 1379 با هدف آبادانی و زیباسازی بهترین اماکن زمین یعنی مساجد، در شهر کاشان، به عنوان پایتخت فرش ماشینی کشور، آغاز نمود. از سال 1394 با توجه به نوآوری جهانی در صنعت نساجی، با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات و با ایجاد طرح های نوین در زمینه طراحی سجاده فرش، گامی نو در این صنعت برداشتیم و به فضل الهی توانستیم، با بهره گیری از کادری مجرب و خلاق و همچنین استفا
در شرایط کنونی‌ اقتصاد، ایجاد اشتغال‌ یکی‌ از محورهای‌ مهم‌ سیاستهای‌ دولت‌ محسوب‌می‌شود. صنعت‌ فرش‌ دستباف‌ یکی‌ از صنایع‌ کاربر است‌ که‌ با هزینه‌های‌ ثابت‌ اندک‌ و بااستفاده‌ از تجهیزات‌ ساده‌ در کارگاههای‌ خانگی‌ موجب‌ اشتغال‌ زائی‌ قابل‌ ملاحظه‌ای‌ دراقتصاد کشور می‌شود این‌ صنعت‌ علاوه‌ بر قالی‌ بافی‌ فعالیتها و مشاغل‌ جانبی‌ دیگری‌ را نیزدربرمی‌گیرد که‌ نرخ‌ اشتغال‌ زائی‌ این‌ صنعت‌ را افزایش‌ می‌د
تحقیق معماری گیاه نی در صنعت ساختمان.
تحقیق معماری گیاه نی در صنعت ساختمان

صفحات : 11
حجم فایل : 766

فرمت فایل : doc
گروه فایل : معماری
مقاله تحقیقاتی رشته معماری استفاده از مواد گیاهی در صنعت ساختمان، مورد مطالعه نی در ساختمان سازی
مبلغ : 1000 تومان

مقاله تحقیقاتی رشته معماری استفاده از مواد گیاهی در صنعت ساختمان، مورد مطالعه نی در ساختمان سازی

ایران دارای صنعت هتلداری دارای جایگاه خوبی است که
نه تنها در خاورمیانه بلکه در دنیا حرفی برای گفتن دارد. قسمتی از جایگاه فعلی
حاصل تلاش هتل های مشهد است که از پیشگامان این صنعت در ایران محسوب می شوند و
توانسته اند با متدی بین المللی به رقابت با هتل های کشورهای همسایه و حتی اروپایی
بپردازند. هتل های این شهر هیچگاه در سکون به سر نبرده و همچنان در حال پیشرفت
مطابق با خدمات و متد روز دنیا هستند.
جهان اسلام در زیر ضربه های استعمار فرصت آن را نداشت که به حول و حوش خود بیاندیشد و اگر چنین میلی هم در بعضی وجود داشت، اروپایی ها، موذیانه آن را به دوران ماقبل اسلام رهنمون و رهبری میکردند تا عالی ترین دوران علم و صنعت را که همان دوران صدر اسلام بود، به فراموشی بسپاریم. به این ترتیب ما را به جای بسیار دوری حواله می دادند که خطری برایشان نداشته باشد_ خطر تجدید حیات تمدن و صنعت و علم دوستی و استقلال.
سلام به تمامی کاربران گرگ سفید
ما خیلی خشنودیم که مقاله ای در مورد طراحی سایت های محبوب در سال 2019 برای شما به اشتراک می گذاریم .
در این مقاله ما در درجه اول روی زمینه هایی در مورد ظاهر و تعامل تمرکز می کنیم .
زمینه هایی که برای کاربران در انجام پروژه های روزمره الهام بخش باشد .
مفهوم محبوب در طراحی سایت اکثر اوقات کم تر از چیزی که باید جدی گرفته می شود .
هر چند ، دانستن و آزمایش کردن راهنمایی های داده شده برای آموختن تکنیک های جدید نیاز است .
عل
در اینجا 15 سایت محبوب ترین (Eng.) به عنوان مشتق از رتبه eBizMBA ما که به طور مرتب به روز شده از هر رتبه بندی ترافیک جهانی Alexa و رتبه ترافیک ایالات متحده از هر دو رقابت و Quantcast به روز شده است. "* * *" برای سایت هایی با اطلاعات محدود
 Google1 | گوگل
1 - رتبه eBizMBA | 1،600،000،000 - بازدید ماهانه منحصر به فرد بازدید کننده 1 - رتبه رقابت | 1 - رتبه Quantcast. | 1 - رتبه الکسا | آخرین به روز رسانی: 1 ژانویه 2019.
محبوب ترین وب سایت ها | eBizMBA
 Facebook2 | فیس بوک
3 - 
ادامه مطلب
زنان محبوب و جذاب، به خودشان احساس خوبی دارند. روانشناسان بزرگ معتقدند در مرحله ی اول، زنان باید احساسات منفی را که به خودشان دارند بشناسند.
احساسات منفی در عمق ضمیر ناخودآگاه یک زن، دفن و موجب می شود که او، احساس کند نمی تواند رابطه ی خوبی با همسر و اطرافیان داشته باشد.
رایج ترین احساسات منفی درباره ی خود عبارت اند از: احساس بی ارزشی ،محبوب نبودن و عجیب و زشت بودن و نالایق بودن و جذاب نبودن، که زنان با داشتن این احساسات منفی درباره ی خود، یک
تحقیق کاربرد و عملکرد روانکارها در صنعت
دانلود تحقیق رشته مهندسی مکانیک با موضوع کاربرد و عملکرد روانکارها در صنعت، در قالب فایل word و در حجم 68 صفحه. بخشی از متن: اگر از روانکار نامناسب استفاده شود و یا به صورت ناصحیح از روانکار استفاده گردد، نتایج اغلب، بسیار نامطلوبتر از زمانی است که شما هیچگونه روانکاری انجام ...
خرید انواع پنجره دوجداره upvc ویستابست در کرج:پنجره دوجداره ویستابست جزء یکی از برند های معروف می باشد که در صنعت درب و پنجره دوجداره مورد استفاده قرار میگرد بهتر است بدانید تعداد زیادی از شرکت های وجود دارند که  در صنعت درب و پنجره دوجداره و تهیه ابزارآلات و پروفیل های این صنعت در حال فعالیت می باشد که بعضی از این شرکت ها به صورت حرفه ای در حال فعالیت می باشد و در سطح بازار دارای محبوبیت بالای می باشد یکی از این شرکت ها که دارای محبوبیت بالا م
شتابدهنده واتک
استفاده از زئولیت در تصفیه آب آشامیدنی و فاضلاب‌ها به دلیل منابع محدود آبی جهت تامین آب آشامیدنی و اثرات نامطلوب فاضلاب‌ها بر محیط زیست مورد توجه قرار گرفته است. واتک در این مقاله، به آشنایی با زئولیت و کاربردهای مختلف آن در صنعت تصفیه آب و فاضلاب می‌پردازد.

ادامه مطلب
شانه بند یکطرفه طب و صنعت، به دلیل شکل ظاهری و فرم آن به راحتی زیر لباس قابل اختفا می باشد. همچنین این کالای طبی جهت استفاده برای رفع گرفتگی و کشیدگی عضلات سرشانه و بازو می شود.
با توجه به مشخصات ارائه شده ی محصول جنبه های دیگر درمانی آن در صورت جمود و التهاب قسمتهای مختلف مفصل شانه و اطراف آن و همچنین برای دردهای ناشی از ضرب دیدگی و سرمازدگی نیز بسیار قابل استفاده است
نحوه ی بسته شدن شانه بند یکطرفه طب و صنعت به صورت چسبی بوده و قابل شستشو ن

طبق اخبار جدید استقلال تا قبل ار بازی با صنعت نفت به مقایسه دو تیم پرداخته که نشان میدهد دو تیم تا پایان هفته نهم چگونه در جدول ماندگار شدند و جایگاه فعلی خودشان را بدست آوردند.
تیم مطبوعاتی باشگاه پوستری چاپ نمودند که معیار دو تیم را نشان میدهد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها